BC ROBAD

Badminton voor iedereen

Competitie

TEAM 1
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 3-11-2019 10:00 TFS 57 1 - ROBAD BC 1
wo 6-11-2019 20:00 DEN OSSAERT BC 1 - ROBAD BC 1
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC 1 - MARATHON VSV 1
vr 29-11-2019 20:00 PLUUMPJE BC T 1 - ROBAD BC 1
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC 1 - BCRS 2
do 12-12-2019 20:00 RILLANDIA SMASHERS BC 1 - ROBAD BC 1
za 11-1-2020 19:30 OOSTERHOUT BC 4 - ROBAD BC 1
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC 1 - DEN OSSAERT BC 1
zo 26-1-2020 10:00 MARATHON VSV 1 - ROBAD BC 1
zo 9-2-2020 10:00 ROBAD BC 1 - TFS 57 1

TEAM 2
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
za 19-10-2019 09:45 BATHO BC 1 - ROBAD BC 2
zo 3-11-2019 09:30 GROENE STER BV 1 - ROBAD BC 2
zo 10-11-2019 10:00 BBV 1 - ROBAD BC 2
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC 2 - ASTROIDEN BC 1
zo 1-12-2019 09:30 OLYMPUS 69 SV 1 - ROBAD BC 2
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC 2 - RILLANDIA SMASHERS BC 2
vr 10-1-2020 20:00 PLUUMPJE BC T 2 - ROBAD BC 2
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC 2 - BBV 1
vr 24-1-2020 19:30 ASTROIDEN BC 1 - ROBAD BC 2
zo 9-2-2020 10:00 ROBAD BC 2 - GROENE STER BV 1

TEAM 3
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 3-11-2019 09:30 GROENE STER BV 3 - ROBAD BC 3
zo 10-11-2019 09:30 ZWALUWEN DE BC 6 - ROBAD BC 3
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC 3 - SCHOLLEVAAR BC 6
zo 1-12-2019 10:00 NIEUWERKERK BC 6 - ROBAD BC 3
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC 3 - HOEVEN BC 2
zo 15-12-2019 13:00 NITON BC 2 - ROBAD BC 3
za 11-1-2020 19:30 OOSTERHOUT BC 6 - ROBAD BC 3
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC 3 - ZWALUWEN DE BC 6
zo 26-1-2020 10:00 SCHOLLEVAAR BC 6 - ROBAD BC 3
zo 9-2-2020 10:00 ROBAD BC 3 - GROENE STER BV 3

TEAM 4

Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 3-11-2019 10:00 TFS 57 2 - ROBAD BC 4
zo 10-11-2019 10:00 TERNEUZEN BC 1 - ROBAD BC 4
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC 4 - KATS SV 1
vr 29-11-2019 20:00 PLUUMPJE BC T 3 - ROBAD BC 4
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC 4 - HOEVEN BC 3
di 10-12-2019 20:00 SCHEPNET BC 1 - ROBAD BC 4
zo 12-1-2020 10:00 DRIESCHAAR DE BC 1 - ROBAD BC 4
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC 4 - TERNEUZEN BC 1
vr 24-1-2020 19:30 KATS SV 1 - ROBAD BC 4
zo 9-2-2020 10:00 ROBAD BC 4 - TFS 57 2


TEAM 5
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 3-11-2019 10:00 TFS 57 3 - ROBAD BC 5
zo 10-11-2019 10:00 TERNEUZEN BC 2 - ROBAD BC 5
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC 5 - ASTROIDEN BC 2
ma 25-11-2019 19:30 SINAR BC 1 - ROBAD BC 5
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC 5 - RILLANDIA SMASHERS BC 3
wo 11-12-2019 20:00 DEN OSSAERT BC 2 - ROBAD BC 5
di 7-1-2020 19:30 MARATHON VSV 2 - ROBAD BC 5
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC 5 - TERNEUZEN BC 2
vr 24-1-2020 19:30 ASTROIDEN BC 2 - ROBAD BC 5
zo 9-2-2020 10:00 ROBAD BC 5 - TFS 57 3


TEAM U-15
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC J1 - HIGH SPEED BC J1
zo 1-12-2019 12:00 ALOUETTE BC J3 - ROBAD BC J1
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC J1 - REESHOF BV J5
za 14-12-2019 12:30 RBB J4 - ROBAD BC J1
za 11-1-2020 17:00 OOSTERHOUT BC J4 - ROBAD BC J1
zo 26-1-2020 09:30 HIGH SPEED BC J1 - ROBAD BC J1


TEAM U-13
Dag Datum Tijd Thuis - Uit
zo 10-11-2019 12:30 ZWALUWEN DE BC J3 - ROBAD BC J2
zo 17-11-2019 10:00 ROBAD BC J2 - BAVEL BC J7
zo 1-12-2019 12:00 ALOUETTE BC J4 - ROBAD BC J2
zo 8-12-2019 10:00 ROBAD BC J2 - SHOT BC J1
zo 15-12-2019 13:00 VEGHEL 67 BC J3 - ROBAD BC J2
zo 12-1-2020 12:30 GILZE BC J3 - ROBAD BC J2
zo 19-1-2020 10:00 ROBAD BC J2 - ZWALUWEN DE BC J3
zo 26-1-2020 11:15 BAVEL BC J7 - ROBAD BC J2

 

Zoeken

Volg Robad op Facebook

CORONA PROTOCOLLEN

Tot en met 19 Januari 2021 GEEN Badminton!

ALGEMEEN:

Landelijke protocollen opgesteld door Badminton Nederland

 https://www.badminton.nl/overzicht-berichtgeving-badminton-en-corona

VRIJ SPELEN EN TRAININGEN:

Locatie: Metsj point – De stok 12 – Roosendaal

Protocol Vrij spelen en trainingen Metsj Point

Looproute sporthal Metsj point

Gangbeleid

Registratieformulier

COMPETITIE:

Locatie: Optisport Sportcentrum In de Roos -  Commandobaan 6 – Roosendaal

 Protocol Competitie In de Roos

 

Sponsors